Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

KAVÁRNA Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí

KAVÁRNA - Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí se nachází v malebném městečku založeném v druhé polovině 13 století. Leží v podhůří Orlických hor mezi městy Ústí nad Orlicí a Choceň. Kavárna se nachází v budově, která je chráněnou kulturní památkou. Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí má celorepublikovou působnost a poskytuje komplexní rehabilitační péči. Mimo prodeje přírodních produktů si tu můžete posedět v romantickém prostředí a ochutnat zákusky od vyhlášených cukrářů společně s lahodnou kávou. K tomu nabízejí vlastní Lázeňské oplatky, nealko, alko nebo točenou zmrzlinu. Od 11:00 do 13:00 přestávka -zavřeno

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Dnes jsem docenil zdejší free Wi-Fi KavarnaK. Když už vás omrzí navštívený pacient, doporučuji pozorovat specifický lázeňský cvrkot. Velmi rádi necháte Brandýs za zády.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Espresso z automatu. Zákusky z lokální cukrárny. Když půjdete na návštěvu za rehabilitujícím se příbuzným, zde si neublížíte. Ovšem pozor, případné kalení s sebou, točené pivko & lahvičky s vínem odvál nový zákon ;)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO