Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 61x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Příčný řez

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Má nejoblíbenější restaurace na obědy. Bez rezervace si většinou nesednete, nicméně jídlo je vždy opravdu rychle servírováno a většinou nemá jedinou chybu :) mívají taková polední menu, že bych nejraději ochutnala vše, co mají v nabídce. Využívají i lokálních surovin, vždy vše čerstvé a skvěle dochucené. Opravdu doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V této restaraci jsme byli velmi spokojeni. I tentokrát nás příjemné prostředí restaurace, jídlo ani obsluhující personál nezklamal. Vše bylo výborné. Děkujeme a můžeme vřele doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme tady už i vloni, rezervace proběhla na jedničku, kačenka na čas upečená, měkké masíčko, výborné zelí dvou barev a tři druhy knedlíků ,no kdo by odolal!!!Velice děkujeme za nabídku!!
Kavárna Příčný řez
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme velice mile překvapení,rezervace proběhla na jedničku, kačenka na čas upečená, měkké masíčko, výborné zelíčko, peřinkové knedlíčky a moc milá obsluha.Velice děkujeme za nabídku!!
Kavárna Příčný řez
Celkově     
personál 2
prostředí 1
jídlo 1
Friends ordered a coupon for Duck with dumplings and carbage for 4 Persons. The service is less than standard. The restaurant is very dirty and the food even worst. I know Czech food already 10 years and this was the awfullest duck I ever had in my life. I tried the duck, but the smell was not good and the taste awful. We not finished the meal and left the restauraunt quickly. Not recommended to anyone.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Už se těším, až i tahle hospoda bude nekuřácká komplet: protože dolní nekuřácké prostory jsou ne úplně nejpříjemnější. Jinak ale skvělé: výborný hoummus a skvělý burgr. Obsluha milá a ochotná.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Do Příčného řezu se chodí hlavně na obědy, které jsou kreativní, bohaté jak množstvím, tak výběrem a vždy s nabídkou skvělých ryb a masa. Na večeři jsme byli poprvé a zklamala nás jak chudá nabídka ze stálého jídelního lístku, tak mdlá chuť. Teplá dvanáctka to taky nevylepšila. Obědy jsou na hvězdičku, ale za večeři je nedám.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO