Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 45x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Příčný řez

Přehled hodnocení
80% celkově
80% personál
75% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 12x
4 18x
3 10x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rajčatový salátek celkem průměrný. Hovězí s rýží bylo výborné, omáčka silná, ale možná až příliš slaná. Prostředí příjemné na poklidný oběd. Obsluha nijak výrazná.
Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 4
i have mixed feelings towards this restaurant: the food was very good and the wine is acceptable but the service and the ambience are just poor and unwelcoming. i can just recommend it if you happen to be hungry and close to karlovo nam.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo mají většinou dobré. Dala jsem si kachnu do růžova s bramborovou kaší a třešňovou omáčkou. To maji moc dobré, ale bohužel taky brzo pryč. Je dobré na polední menu chodit na 12:00-12:30 jinak na vás nezbyde:DProstředí je taky moc příjemné, obzvlášť na zahrádce je velmi příjemně.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes to bol prijemný obed, rezervácia prebehla v poriadku a burger bol skvele pripravený a veľmi chutný. Obsluha je rýchla a milá, táto reštaurácia je jedno z najlepších miest na obed v blízkosti Václavského naměstí.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Navšívili jsme v době obědů a dali jsme si polední menu. Obsluha je velmi rychlá a na nic dlouho nečekáte. Než se stihnete nadechnout, již máte na stole polévku, což je přes velké plus, protože lidé na obědě většinou spěchají. Mám ale pocit, že kvalita jídla se o něco zhoršuje, lépe řečeno ryby jsou zde poslední dobou poměrně špatné. Filet ze pstruha nebyl ani vzdáleně vykoštěný a nůž na ryby se k němu nedával, což se ukázalo jako skutečný boj kostí proti noži se zoubky. Příloha byla podprůměrná, výborná byla holandská omáčka, které ale bylo poměrně málo. Hamburger byl správně propečený, chuťově dobrý stejně jako hranolky a coleslaw. Vzhledem k množství jiných možností, kde se dá v centru najíst, a opakované spíše špatné zkušenosti (posledně byla ryba smažená v těstíčku z jedné strany do černa a olej se z ní dal ždímat) nějakou dobu podnik vynecháme. Pokud člověk ale opravdu spěchá a stačí mu průměr či lehký podprůměr, je to dobrá restaurace.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do Příčného řezu chodím pravidelně na obědy. Kvalita je stále stejná, tedy dobrá. Dnes jsme dostali bohužel asi nejhorší místo, pidi stoleček hned nd vchodem, ale jídlo i obsluha byli v pořádku a na stůl jsme se také nějak vešli. Nedoporučuji místa v patře hned nad vchodem. Vždy, když se zavřou dveře, je to strašná rána...
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Restaurace je na dost zapadlém místě, takže normálně bych ji asi neobjevila. Ale vůbec návštěvy nelituji, měli jsme kachničkua byla naprosto vynikající. Děkujeme.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO