Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 54x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Příčný řez

Kavárna a restaurace se nalézá v poklidné uličce kousek od Karlova náměstí na Novém Městě v Praze. Příjemný interiér navrhl a realizoval designér Václav Kunc a výtvarné sdružení Ozdobená příroda. Každý všední den připravují atraktivní nabídku hodnotného poledního menu, které se skládá z polévky nebo salátu a hlavního jídla, ve kterém si vybere každý milovník klasické české, středomořské nebo vegetariánské kuchyně. To vše je připravovávno pod vedením šéfkuchaře Václava Bedlivého.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Dobrá dostupnost, dobré jídlo jen při odpoledních hodinách je problém s kapacitou míst i jídel v poledním meníčku. Okolo pul jedné bývá polední menu z poloviny prázdné. Jinak určitě doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Odporúčam pre obedy v blízko Václaváku. Bezkonkurenčne najlepšie miesto a super obsluha. Konzistentne chutné obedové menu. Vedia to všetcia z okolia takže bez rezervácie sa neoplatí chodiť.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO