Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 59x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Příčný řez

Kavárna a restaurace se nalézá v poklidné uličce kousek od Karlova náměstí na Novém Městě v Praze. Příjemný interiér navrhl a realizoval designér Václav Kunc a výtvarné sdružení Ozdobená příroda. Každý všední den připravují atraktivní nabídku hodnotného poledního menu, které se skládá z polévky nebo salátu a hlavního jídla, ve kterém si vybere každý milovník klasické české, středomořské nebo vegetariánské kuchyně. To vše je připravovávno pod vedením šéfkuchaře Václava Bedlivého.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme tady už i vloni, rezervace proběhla na jedničku, kačenka na čas upečená, měkké masíčko, výborné zelí dvou barev a tři druhy knedlíků ,no kdo by odolal!!!Velice děkujeme za nabídku!!
Kavárna Příčný řez
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme velice mile překvapení,rezervace proběhla na jedničku, kačenka na čas upečená, měkké masíčko, výborné zelíčko, peřinkové knedlíčky a moc milá obsluha.Velice děkujeme za nabídku!!
Kavárna Příčný řez
Celkově     
personál 2
prostředí 1
jídlo 1
Friends ordered a coupon for Duck with dumplings and carbage for 4 Persons. The service is less than standard. The restaurant is very dirty and the food even worst. I know Czech food already 10 years and this was the awfullest duck I ever had in my life. I tried the duck, but the smell was not good and the taste awful. We not finished the meal and left the restauraunt quickly. Not recommended to anyone.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO