Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 45x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Příčný řez

Kavárna a restaurace se nalézá v poklidné uličce kousek od Karlova náměstí na Novém Městě v Praze. Příjemný interiér navrhl a realizoval designér Václav Kunc a výtvarné sdružení Ozdobená příroda. Každý všední den připravují atraktivní nabídku hodnotného poledního menu, které se skládá z polévky nebo salátu a hlavního jídla, ve kterém si vybere každý milovník klasické české, středomořské nebo vegetariánské kuchyně. To vše je připravovávno pod vedením šéfkuchaře Václava Bedlivého.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rajčatový salátek celkem průměrný. Hovězí s rýží bylo výborné, omáčka silná, ale možná až příliš slaná. Prostředí příjemné na poklidný oběd. Obsluha nijak výrazná.
Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 4
i have mixed feelings towards this restaurant: the food was very good and the wine is acceptable but the service and the ambience are just poor and unwelcoming. i can just recommend it if you happen to be hungry and close to karlovo nam.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo mají většinou dobré. Dala jsem si kachnu do růžova s bramborovou kaší a třešňovou omáčkou. To maji moc dobré, ale bohužel taky brzo pryč. Je dobré na polední menu chodit na 12:00-12:30 jinak na vás nezbyde:DProstředí je taky moc příjemné, obzvlášť na zahrádce je velmi příjemně.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO