Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotek
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Kavárna Pražírna Voznice

Malá rodinná pražírna a kavárna, kde se o vás postarají jako o vlastní. Nejsou tu žádný řetězec a věří, že svým poctivým přístupem, milou obsluhou a výbornou kávou vás přesvědčí, že to stojí za to se vrátit!!! Mají pro vás upraženou výbornou kávu, kterou můžete ochutnat přímo v kavárně nebo koupit s sebou domů. S výběrem vám poradí, kávu praží a prodávají s láskou a příběhem. Zažijte ideální start do nového dne, a to snídaní nebo svačinami, které tady mají v nabídce. 

Kromě kávy nabízí limonády z přírodních sirupů, Lhenické ovocné mošty, vína z německého vinařství Knewitz, malé občerstvení - slané a sladké koláče, plněné pečivo, zeleninové saláty a originální pralinky z čokoládovny Česká Lípa.

Klidné posezení a milou obsluhu doplňují příjemnou hudbou - blues, jazz, rock´n roll,...

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba