Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Pracovna

Pracovna je místem, kde lze nalézt svůj vlastní pracovní stůl, vlastní židli a hlavně vlastní tvořivou náladu, která pomáhá při práci. Nabízí zde zázemí běžné kanceláře ( tiskárna, kopírka, Wi-Fi ), ale zároveň se starají o to, aby byl pracovní prostor příjemný a osobní pro každého, kdo sem přijde pracovat. Tato kavárna je vhodná pro neformální schůzky s klienty, nebo jen jako zastávka na mlsání. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Tuto kavárnu jsem si z místního seznamu vybral zcela náhodně, takže jsem nevěděl, co od daného podniku očekávat. Bylo vidět, že kavárna pro spoustu hostů slouží jako pracovna nebo studovna, což napovídá již název. Po příchodu jsme bohužel museli více jak 10 minut čekat na objednávku, což vidím jako mínus. Na druhou stranu musím vyzdvihnout, že káva a dezert byly výborné, obsluha příjemná.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné místo, trochu stranou, ale je tam klid. Velmi příjemný personál. Káva dobrá, tedy pokud máte rádi arabicu. Wifi slušná, takže na práci velmi dobré místo. Ostatně tomu odpovídá i název.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemný prostor k práci nebo jen na posezení s kamarádkou. Velice mě překvapila nabídka kávy, výborné jsou taky sladké dezerty, jenž můžu jen doporučit. Toto místo má atmosféru.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO