Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotek

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Kavárna Pod Věží

Mladý, nejen pro kávu zapálený kolektiv, který má za hlavní úkol rozveselit báječné hosty. Využijte příležitosti posedět si v historickém centru města Plzně. Jejich výběrová káva značky Franck vám dodá dostatečné množství energie pro zvládnutí náročných dnů a krásně barevné prostředí vykouzlí úsměv na tváři.

Těšit se můžete také na domácí limonády a milé prostředí, ale i na dorty domácí výroby, dorty bezlepkové, slané a sladké koláče či LowCarb zákusky a výrobky. K dispozici je nejen vnitřní prostor kavárny, ale i velká zahrádka a pro maminky s dětmi je v horním patře kavárny vybavený dětský koutek. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno