Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotek

Hodnocení Kavárna pod Hradem

Celkové:
  • Jídlo:
    1
  • Personál:
    1
  • Prostředí:
    1

Rádoby "lepší" kavárnička. Výsledek je otřesný. Oni tady snad ještě ředí pivo. Naservírují vám hranolky (nic jiného prakticky nemají) na nejlevnějším talíři ze školní jídelny a servírka se tváří, jako by Vám vlastně konala milosrdenství a byli jste v michelinské restauraci. Hranolky se nedají jíst. Na google mají hodně výživné recenze. Vypadá to, že sem hosté chodí jako do kabinetu kuriozit. Podívat se, jestli to tu opravdu je tak strašné, jak se všude píše. A ano, ono to tady strašné je. Prostředí je venkovský dvorek u polorozpadlého domku, servírka se neumí chovat, jídlo se ekluje. Po alkoholu nevíte jestli nebudete potřebovat bílou hůl. Tohle je nejspodnější patro gastro.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(2)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba