Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 100 % hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna pod Eliškou

Přijďte si odpočinout od každodenního shonu nebo jen tak posedět s přáteli nad denně čerstvě praženou kávou, oblíbenou čokoládou či dobrým vínkem. Ať už se sem vydáte dopoledne na obchodní schůzku nebo k večeru na posezení s přáteli, čeká Vás příjemné prostředí s odděleným dětským koutkem a profesionální personál. Nabídka drobného občerstvení a zákusků je zde samozřejmostí. Kavárna má přizpůsobený vstup pro dětské kočárky a vozíčkáře.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bylo to super, chovají se k nám velice hezky a mile :-) Malého už zdraví, jako svého známeho a tomu se to mooooc líbí :-) Máme se tu jako doma rodinné prostředí :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva se nám velice líbila, po Vánocích zase nové hračky. Je to tam hezké a utulné. A dnes hlavně teplo tam bylo, když byly takové mrazy :-) Vyborné late, ale vzniká závislost :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsme zde strávili, krásný předvánoční den, nakoupili zde poukázky na dárky pod stromeček. Zjistili jsme, že tu mají točenou kofolu a v létě i pivo, takže krásná milá překvapení a těšíme se na další návštěvu. :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO