Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna pod Eliškou

Přijďte si odpočinout od každodenního shonu nebo jen tak posedět s přáteli nad denně čerstvě praženou kávou, oblíbenou čokoládou či dobrým vínkem. Ať už se sem vydáte dopoledne na obchodní schůzku nebo k večeru na posezení s přáteli, čeká Vás příjemné prostředí s odděleným dětským koutkem a profesionální personál. Nabídka drobného občerstvení a zákusků je zde samozřejmostí. Kavárna má přizpůsobený vstup pro dětské kočárky a vozíčkáře.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Milé posezení takto večer zde není skoro nikdo, takže je tam klid pohoda a teplíčko, které dnes bylo potřeba, když venku sněžilo. Takže to byla velká paráda :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bylo to skvělé káva výborná, nejlepší je dětský koutek. Líbí se mi, že je zde ticho a příjemně. V tuto dobu už tam nebylo moc lidí, tak to bylo, takové soukromé. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V kavárně se nám velice líbí, je to hlavně pro malé děti. Dnes jsem přišli na to, že nově tu mají i panini a bylo velice dobré. Můžeme jenom doporučit. Jen hračky tu mají rozbité, ale to může být způsobeno nepořádnými maminkami.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO