Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 100 % hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna pod Eliškou

Přijďte si odpočinout od každodenního shonu nebo jen tak posedět s přáteli nad denně čerstvě praženou kávou, oblíbenou čokoládou či dobrým vínkem. Ať už se sem vydáte dopoledne na obchodní schůzku nebo k večeru na posezení s přáteli, čeká Vás příjemné prostředí s odděleným dětským koutkem a profesionální personál. Nabídka drobného občerstvení a zákusků je zde samozřejmostí. Kavárna má přizpůsobený vstup pro dětské kočárky a vozíčkáře.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Líbil se nám klid a pohoda zde, obsluha byla vborná a rychlá. Velice ochotná a přístupná na jakoukoliv variantu, člověk se zde cítil dobře. :-) hezký sluníčkový den s čokoladou v hrníčku :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bylo to zde výborné zkusili jsme bílou kouli, která byla výborná, dále si dali čokoládu a dětský koutek se rozrostrl o další hračky. Můžeme jen doporučit. Těšíme se na příště.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V kavárně byly milý a ochotný, jako vždy líbilo se nám, zde nabídka vyzkoušeli jsme něco nového :-) a čokoládu mají výbornou jen tak dál a dál je to tu fakt super
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO