Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 100 % hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna pod Eliškou

Přijďte si odpočinout od každodenního shonu nebo jen tak posedět s přáteli nad denně čerstvě praženou kávou, oblíbenou čokoládou či dobrým vínkem. Ať už se sem vydáte dopoledne na obchodní schůzku nebo k večeru na posezení s přáteli, čeká Vás příjemné prostředí s odděleným dětským koutkem a profesionální personál. Nabídka drobného občerstvení a zákusků je zde samozřejmostí. Kavárna má přizpůsobený vstup pro dětské kočárky a vozíčkáře.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V kavárně byly milý a ochotný, jako vždy líbilo se nám, zde nabídka vyzkoušeli jsme něco nového :-) a čokoládu mají výbornou jen tak dál a dál je to tu fakt super
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bylo to zde pohodlné a milé, jako vždy překvapilo mne v tento den a tuto hodinu množství lidí, ale i tak v daném koutku bylo ticho a utulno a tak se dali probírat potřebné věci.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chutnalo nám zde, byly zde zase nové hračky a příjemná obsluha. Čokoláda je zde výtečná a chutná. Nejvíce nám zde chutná latté, které je fakt luxusní doporučuji. :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO