Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna-pizzerie u Netopýra

Příjemná restaurace v centru města Vám nabídne široký výběr z italské kuchyně. Najdete zde řadu předkrmů, pizz i těstovin. Nápojový lístek rovněž přináší širokou paletu jak nealkoholických nápojů tak i alkoholických nápojů. Z nabídky lahodných káv si vyberete to, co vám přijde nejvíce k chuti. K dispozici je Wi-Fi připojení k internetu a venkovní zahrádka.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V přadvánočním shonu nebyla restaurace tolik přeplněná jako ostatní, což bylo velmi příjemné. Obsluha jok vždy milá a vstřícná, jídlo bez výhrad, návštěvu jsme si i tentokrát užili v pohodě!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dnešní návštěva byla podle předpokladu bez problémů. Jídlo jako vždy uspokojilo naše očekávání, obsluha standardně příjemná. Venkovní posezení v létě je naprosto super!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jsme pravidelnými návštěvníky a tentokrát musím konstatovat, že pizza nebyla tak vynikající jako obvykle. Dohnala to ale obsluha, která byla jako vždy moc milá a ochotná! ;-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO