Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna-pizzerie u Netopýra

Příjemná restaurace v centru města Vám nabídne široký výběr z italské kuchyně. Najdete zde řadu předkrmů, pizz i těstovin. Nápojový lístek rovněž přináší širokou paletu jak nealkoholických nápojů tak i alkoholických nápojů. Z nabídky lahodných káv si vyberete to, co vám přijde nejvíce k chuti. K dispozici je Wi-Fi připojení k internetu a venkovní zahrádka.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dnešní návštěva byla podle předpokladu bez problémů. Jídlo jako vždy uspokojilo naše očekávání, obsluha standardně příjemná. Venkovní posezení v létě je naprosto super!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jsme pravidelnými návštěvníky a tentokrát musím konstatovat, že pizza nebyla tak vynikající jako obvykle. Dohnala to ale obsluha, která byla jako vždy moc milá a ochotná! ;-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme jako obvykle spokojení s celou návštěvou. Obsluha byla milá a ochotná jako vždy. Jídlo nám chutnalo, neměli jsme výhrady, ani čekání nebylo tak dlouhé, jak se někdy stává.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO