Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna-pizzerie u Netopýra

Příjemná restaurace v centru města Vám nabídne široký výběr z italské kuchyně. Najdete zde řadu předkrmů, pizz i těstovin. Nápojový lístek rovněž přináší širokou paletu jak nealkoholických nápojů tak i alkoholických nápojů. Z nabídky lahodných káv si vyberete to, co vám přijde nejvíce k chuti. K dispozici je Wi-Fi připojení k internetu a venkovní zahrádka.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Po delší době jsme s partou opět navštívili oblíbený podnk, který mezitím prošel téměř celý velmi zdařilou rekonstrukcí. Kromě místnosti s barem má celá restaurace úplně nový interiér, který působí velmi příjemně. Obsluha jako vždy perfektní, jídlo dle očekávání velmi uspokojivé.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V přadvánočním shonu nebyla restaurace tolik přeplněná jako ostatní, což bylo velmi příjemné. Obsluha jok vždy milá a vstřícná, jídlo bez výhrad, návštěvu jsme si i tentokrát užili v pohodě!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dnešní návštěva byla podle předpokladu bez problémů. Jídlo jako vždy uspokojilo naše očekávání, obsluha standardně příjemná. Venkovní posezení v létě je naprosto super!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO