Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Informace Kavárna Petra

Rodinná kavárna/cukrárna, která si jde k zákazníkům trochu vlastní, ale přátelskou cestou. Nabídka je přizpůsobena malému českému městu, tak aby zákazník byl maximálně spokojen. Z Káv mají širokou nabídku z českých, někdy i zahraničních pražíren. Koncept kavárny je snoubení nápojů dřívější doby s aktuálními postupy přípravy kávy a moderní dobou výběrové kávy, příjemného prostředí a výborných sladkých pochoutek, skvělých dortů, nebo jiných nápojů pro osvěžení či zahřátí. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Moc příjemný podnik v centru Rakovníka. Možná by mu slušela větší reklama na náměstí. Káva skvělá, dortíky skvělé. Velmi příjemná obsluha, kterou práce baví. Jsem nadšená :)

Lůca777
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Výborná káva, zákusky-výběr ze 6 druhů. Na malé město fajn, ale nic extra výjimečného.

Fanda dobrého jídla
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba