Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna pasáž Daniela

Příjemné posezení v centru města pro pracovní schůzku, odpočinek při každodenním shonu či klábosení s přáteli. Posedět můžete jak uvnitř, tak na krásné terase, která navíc nabízí vašim ratolestem prostor k vyřádění se na dětském hřišti. Pohostí Vás nejen širokou škálou teplých i studených nápojů, ale i čerstvými zákusky ke kávě, bohatými saláty a tousty a v neposlední řadě zmrzlinovými poháry a dalšími pochoutkami. Po domluvě jsou schopni pro Vás zařídit i rauty pro různé události a oslavy. Pro tyto události nabízí i točené pivo. Čas od času pořádají i koncerty živé hudby. Můžete si tu prohlédnout autorizované fotokopie obrazů Karla Gotta, některé z nich nabízí i k prodeji.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Blízko autobusům a vlaku je prima kavárna - cukrárna, kam je dobré zajít odpočinout před odjezdem, když už to člověku nešlape a nechce čekat na nádraží a dobře se čeká i detem, mají svůj kouteček.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO