Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Paříž

Vítejte v nově zrekonstruovaných prostorách kavárny Paříž s kapacitou 40 míst s přístupem zdarma na naší Wifi. Na příjemné posezení nad sklenkou dobrého vína Vás zveme do nově otevřené vinárny s kavárnou. Nabízíme sudová vína, točené Prosecco, lahvová vína z Nového Vinařství, Bzenec, Vinohrad - Horní Věstonice, vína Botur. Nechybějí ani vína ze zahraničí Itálie, Francie a Španělska. Dále nabízíme kávu Lavazza, kvalitní čaje Dilmah, alkoholické a nealkoholické nápoje. K tomu všemu můžete zakousnout domácí slané koláče (Quiche), toasty, saláty, sendviče, nakládaný hermelín, utopence, sýrovou variaci a ořechy a mnoho jiných pochutin. V prostorách lze pořádat narozeninové oslavy, firemní večírky. Těšíme se na Vás.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO