Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Original Coffee

Provoz nekuřácké kavárny. Nabízí espresso nápoje, alternativní přípravy kávy, sladké i slané dobroty z jejich pekárny, sypané čajů a čerstvé limonády. Podávají  nápoje i s sebou. K dispozici je letní zahrádka. Prodej potřeb pro přípravu kávy.
Kávový svět je nesmírně pestrý. Existují tisíce druhů vynikající kávy, nesčetné množství lokalit, kde se káva pěstuje, různé způsoby jejího zpracování a samozřejmě finální přípravy – ať už se jedná o espresso, cappuccino nebo třeba caffé latte. To vše má zásadní vliv na konečný produkt – nápoj, bez kterého si řada z nás nedovede představit každodenní fungování. K českým spotřebitelům kávy bohužel často přichází pouhý zlomek kávového bohatství. A proto se zrodila myšlenka otevřít Original Coffee. 


Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvela kavarna s vybornou kavou uzasnou atmosferou. Zakusky jsou taky skvele. Jedna z nejlepsich kavaren v Praze. Polevky z denniho menu jsouvynikajici a za skvelou cenu.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Velice originální, útulná, vzdušná kavárna v blízkosti Betlémského náměstí. Nabízí různé druhy přípravy kávy a kávu - prémiovou z různých oblastí a plantáží. Jako pochutiny jsou nabízeny různé koláče, cookies, i v bezlepkové variantě.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO