Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Orient Coffee

Káva je nápoj, který šíří pohodu. Spojením pražírny s kavárnou máte možnost prožít si a ucítit kávu v její nejryzejší podobě. Jinak voní pražení, mletí i samotná příprava. Specialitou ORIENT COFFEE je tradiční způsob přípravy kávy v džezvě. Tento nejstarší způsob přípravy kávy pochází z daleké Etiopie, kde se původně vařil v tzv. ibriku (předchůdce džezvy). Cestou otroků z Etiopie na Arabský poloostrov Arabové zjednodušili tvar ibriku na dnešní podobu džezvy. V poušti se káva nevařila s vodou, ale s velbloudím mlékem. My vám nabízíme ochutnat kávu v džezvě samozřejmě s vodou, ale obohacenou vzácným kořením.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moje nejoblíbenější kavárna v Plzni. Útulné prostředí, výborná káva z džezvy a domácí zákusky. V zimě ráda zajdu také na horkou čokoládu - nejhustší a nejlepší :) Oceňuji možnost zakoupení výborné kávy i na doma.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Útulná kavárna, kde si kromě běžné nabídky espressa na různé způsoby můžete dát výbornou silnou kávu s džezvy s kardamonem, takže tady název Orient Coffee dobře sedí. A protože je tady menší kapacita k sezení, vyplatí se udělat si rezervaci.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO