Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Obecní dům

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
V kavárně jsme byli díky voucheru poprvé. Moc krásný zážitek. Příjemná a milá obsluha, nádherné prostředí, vynikající dorty a káva. Byli jsme spokojení a bude-li příležitost, určitě si návštěvu rádi zopakujeme. Doporučuji. Sváteční záležitost.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
otlučené židle, uvolněné péro v koženkovém křesle, skleničky z makra, výběr značky kávy nic moc.. zákusek celkem dobrý - avšak za tu cenu (100 Kč/á řez) by soudný člověk mohl - a měl - očekávat víc. pokud chcete aspoň trochu výjimečný zážitek před návštěvou koncertu, zde se nedostaví. předražené a ceně absolutně neodpovídající.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Kavárnu jsme navštívili s přítelkyní. Dali jsme si cafe latte a cheese cake s lesními plody. Zákusek byl vynikající a velký. Obsluha byla milá. Číšník přijel s vozíčkem, na kterém byly zákusky, a řekl nám, s čím který je. Bylo těžké vybrat, protože všechny vypadaly lákavě. Doporučuji navštívit už jen kvůli nádhernému secesnímu prostředí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Nebyli jsme zde na jídlu, ale jen na kafe s dortem (nepočítám to jako plnohodnotné jídlo), ale oboje bylo velice dobré. Prostředí je krásné, personál pozorný, nemám co vytknout.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO