Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • U Labutí

    Praha, Hradčanské nám. 61/11, 11800
  • Aristo

    Praha, Břetislavova 309/14, 11800

Kavárna Nový Svět

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pěkná, stylová kavárna v kouzelném koutku Prahy, kde se zastavil čas. Pěkný interiér, knihy a hry k půjčení, příjemná, rodinná atmosféra. Výborná čerstvá káva i skvělé deserty,
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Úžasné kavárna v krásném, klidném prostředí. I když venku turistu skoro nepotkáte, tady bývá věčně plno, a není se čemu divit. Výborná káva a mimořádně příjemný personál.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemné prostředí, ještě lepší obsluha a ješte lepší lokalita. Velmi příjemné prostředí, ještě lepší obsluha a ješte lepší lokalita. Velmi příjemné prostředí, ještě lepší obsluha a ješte lepší lokalita.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Dnes jsme se schovali před deštěm v této utulne kavarne.Excelentní cappucino z prazirny Double shot.Mila obsluha, ocenila bych přítomnost jidelniho listku, ale pani baristka nam rekla vse co maji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO