Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 31x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Kavárna Café NoD

Kavárna NoD je tu pro vás pro vaše schůzky a setkání, na cestě ze školy, z práce, před či po návštěvě galerie. V odpoledních hodinách si zde můžete vychutnat šálek výborné výběrové kávy, sypaného čaje nebo trošku zahřešit a dát si naše lahodné domácí dezerty. Vedle stálého jídelního lístku pro vás připravují každých čtrnáct dní speciální nabídku. Na prvním mlýnku je pro vás připravena káva Silver Blend z pražírny Coffesource, která je směsí 4 druhů arabiky pocházející z Brazílie, Nicaragui, Keni a Etiopie a pro doplnění plnosti její chuti je použita špetka Indické robusty. Procentuálně je tvořena z 90% z arabiky a z 10% z robusty, což finálně utvoří bohatou „cremu“. Její výrazný marcipánový chuťový profil je podtržen vůní hořké čokolády. Na druhém mlýnku pro vás mají výběrovou kávu z různých koutů světa a pražíren. Druhou "hostující" kávu vybírají tak, aby naplnila vaše chuťové pohárky blahem. Informace o stávajících zrnkách na druhém mlýnku vám poskytne obsluha.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Všemi oblíbená kavárna- bar v centru města. Skvělé kafe, skvělý Aperol, skvělá obsluha. Jediné co bychom chtěli vytknout je hlasitá hudba, přes kterou jsme se neslyšeli, ale to už asi k nočnímu podniku patří :)
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Místo celkem hezké, ale hlučné, jídla jsou zde chutná byť dražší. Pokud nejste cizinec tak vás obsluha spíše přehlíží, protože z Čechů asi nebude tak Velké dýško, celkový dojem - neurazí nenadchne
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé jako vždy! Nechápu, že v centru je tak levná kavárna a ještě tam skvěle vaří.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO