Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Ňáký kafe

Příjemná kavárna s kulturním programem. Nabízejí zde výborné domácí limonády. Kavárnu je možné návštívit se svým čtyřnohým miláčkem. V létě je k dispozici zahrádka. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Zakazníci na této kavárně jistě ocení, možnost návštevy se svým čtyřnohým miláčkem, dále také venkovní zahrádku a v neposlední raďě i rozmanitý výběr kávy a jiných nealkoholických i alkoholických napojů.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělé posezení u kafe, ale i u alkoholických i nealkoholických nápojů kousek od Náměstí bratři Synků, Příznivci domácích mazlíčků tuto restauraci jistě ocení neboť s mazlíčky nemá problém právě naopak
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárnu Ňáký kafe jsem navštívila za účelem vernisáže a koncertu. Prostředí je příjemné. Doporučila bych domácí limonády, které jsou výborné. Vadilo mi, že je to kuřácký podnik.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO