5 fotek

Kavárna Na Šumavě

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Kavárna Na Šumavě

Kavárna "Na Šumavě" vznikla z lásky nejen k tomuto kraji, nýbrž i jako nabídnutá ruka k možnosti prezentace šumavských výrobků a služeb na tomto místě.

Přijďte se podívat a nechte se zlákat ochutnávkou točených pivních speciálů, dobrého vína a voňavé kávy, možná si k tomu dáte i něco malého ze skromné nabídky zdejší gastronomie.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 5
  • Prostředí: 4

Naprosto ideální kavárna k posezení nejen s přáteli, ale i pro romantickou schůzku, již jsem měla potešení zde oslavit i narozeniny a jiné akce, majitel a provozní v jedné osobě je výborný profík, doporučí z několika druhů vín, piv, nabídne vhodné občerstvení (od zelňačky, přes zapečené toustíky, sušené klobásky, nakládaný Hermelín, sýrové talíře,...) vždy je příjemný a ani jednou se mi nestalo, že by účet neodpovídal skutečnosti, nabízí zde i tradiční produkty a výrobky přímo ze Šumavy (např. výborný domácí med), kdo do tohoto podniku vstoupí, ten jistojistě neprohloupí! ;-) Opravdu vřele doporučuji!

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace