Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 100 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Na Šumavě

Kavárna "Na Šumavě" vznikla z lásky nejen k tomuto kraji, nýbrž i jako nabídnutá ruka k možnosti prezentace šumavských výrobků a služeb na tomto místě.

Přijďte se podívat a nechte se zlákat ochutnávkou točených pivních speciálů, dobrého vína a voňavé kávy, možná si k tomu dáte i něco malého ze skromné nabídky zdejší gastronomie.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Naprosto ideální kavárna k posezení nejen s přáteli, ale i pro romantickou schůzku, již jsem měla potešení zde oslavit i narozeniny a jiné akce, majitel a provozní v jedné osobě je výborný profík, doporučí z několika druhů vín, piv, nabídne vhodné občerstvení (od zelňačky, přes zapečené toustíky, sušené klobásky, nakládaný Hermelín, sýrové talíře,...) vždy je příjemný a ani jednou se mi nestalo, že by účet neodpovídal skutečnosti, nabízí zde i tradiční produkty a výrobky přímo ze Šumavy (např. výborný domácí med), kdo do tohoto podniku vstoupí, ten jistojistě neprohloupí! ;-) Opravdu vřele doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO