Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 77x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Muzeum

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Káva byla dobrá, jídlo však vypadalo docela oschle a výběr je sice originální, ale ne moc zajímavý. Navíc pměr kvalita vs. cena nevychází dobře, v dané cenové hladině bych očekávala více. Prostředí je spíše pro neformální posezení, rodiny s dětmi, na pracovní schůzku spíše ne.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vše proběhlo jako vždy v pořádku. Obsluha ochotně informovala o alergenech v pokrmech, všem chutnalo a děti se zabavily v dětském koutku, takže i my dospělí jsme se mohli najíst v klidu. Rádi přijdeme znovu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Kavárna Muzeum mě ničím extra neoslnila. Samoobsluha jako v závodní kuchyni, cappuchino však bylo chvalitebné a prostředí ničím neurazilo. Čaj který jsem si ochutnal chutnal jako...těžko srovnat.
Celkově    
personál 1
prostředí 2
jídlo 1
Neskutečně divný podnik. Personal naštvaný, ze ma vůbec nějaké zákazníky. Takže byl personál krapet protivný. Piti mi nechutnalo a jídlo nelahodilo oku. WiFi nefungplovala, takže pracovní schůzka se moc nevydarila
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná uvolněná kavárna s dobrou kávou, na požádání připravili ledový čaj bez cukru. Nabídka jídla je zajímavá, ale cenově mi přijde vyšší než by odpovídalo tomu, co člověk dostane.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ideální místo na posezení s kamarádkou, na práci v klidu nad kávou nebo jen tak při cestě do centra zastavit se na výborný domácí chléb s ředkvičkami, vynikající okurkovou limonádu a koláč. Doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné klidné prostředí s dobrou kávou, personál byl velmi milý a na žádost připravil ledový čaj bez cukru. Jídlo je také dobré, i když ceny jsou poměrně vysoké.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé místo na posezení s kamarády a zároveň s dětmi. Dětský koutek dostal nový koberec a nové hračky, vypadá skvěle. Jídlo i pití výborné, a navzdory lokaci nijak drahé.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Hezky prostor, velky vyber ruznych chlebu s domacimi pomazankami, kava sice double shot, ale spis prumer. Pro matky s deti celkem velky a oddeleny detsky koutek. Plus je i velka zahradka.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO