Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 77x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Muzeum

Příjemná, jednoduše zařízená kavárna s konceptem postaveném na čerstvosti a kavlitních surovinách. Přijďte vyzkoušet farmářský chléb podávaný s různými druhy pomazánek, cukrářské produkty a špičkovou kávu z české farmářské pražírny DoubleShot. Nebo si zajděte na rychlé a kvalitní obědové menu. Kavárna nabízí výběr ze 4 druhů hlavních jídel, polévky, saláty a další produkty.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vše proběhlo jako vždy v pořádku. Obsluha ochotně informovala o alergenech v pokrmech, všem chutnalo a děti se zabavily v dětském koutku, takže i my dospělí jsme se mohli najíst v klidu. Rádi přijdeme znovu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Kavárna Muzeum mě ničím extra neoslnila. Samoobsluha jako v závodní kuchyni, cappuchino však bylo chvalitebné a prostředí ničím neurazilo. Čaj který jsem si ochutnal chutnal jako...těžko srovnat.
Celkově    
personál 1
prostředí 2
jídlo 1
Neskutečně divný podnik. Personal naštvaný, ze ma vůbec nějaké zákazníky. Takže byl personál krapet protivný. Piti mi nechutnalo a jídlo nelahodilo oku. WiFi nefungplovala, takže pracovní schůzka se moc nevydarila
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO