Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

9 fotek

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Hodnocení Kavárna Můj šálek kávy

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 4
  • Prostředí: 5

Káva mi prostě nechutná. Je to asi divné, protože přitom mi nesmírně voní. Je to krása zajít do nějakého podniku či prodejny a nasát do sebe tu uklidňující vůni! Jestli to je ten hlavní důvod, proč rád chodím do MŠK a proč je to moje nejoblíbenější kavárna, to nevím. Hned při vchodu tu na člověka dýchne specifická atmosféra. Klid, pohoda, tlumený zvuk rozhovorů a do toho konejšivé tryskání kávového stroje. Člověk by do kavárny normálně na jídlo nešel, leč zde láká úzká, částečně vegetariánská, jednoduchá a velmi dobrá nabídka. Je to radost pohledět. Obsluha je rychlá, velmi příjemná a chybí jí k dokonalosti už jen větší díl všímavosti. Dnes naše chuťové pohárky pohladilo kuřecí tacos nebo chilli noc carne. Jenže to není všechno – to hlavní teprve přichází. Ano, zákusky. Skutečné pohlazení pro duši. Můj tajný tip je dort s baileys. Ale nikomu to neříkejte, aby na mě zase zbyl, až sem příště půjdu.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno