9 fotek
Na mapě

Informace Kavárna Můj šálek kávy

Útulná kavárna Můj šálek kávy vám nabídne kvalitní čerstvou kávou z vlastní pražírny. Dále zde naleznete širokou nabídku dortů z vlastní produkce, ale také výběrové čaje, pivo z pivovarů Matuška, Kocour a Slepý krtek a samozřejmě kvalitní domácí a zahraniční vína.

Zobrazit více
  • +3

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 4
  • Prostředí: 5

Káva mi prostě nechutná. Je to asi divné, protože přitom mi nesmírně voní. Je to krása zajít do nějakého podniku či prodejny a nasát do sebe tu uklidňující vůni! Jestli to je ten hlavní důvod, proč rád chodím do MŠK a proč je to moje nejoblíbenější kavárna, to nevím. Hned při vchodu tu na člověka dýchne specifická atmosféra. Klid, pohoda, tlumený zvuk rozhovorů a do toho konejšivé tryskání kávového stroje. Člověk by do kavárny normálně na jídlo nešel, leč zde láká úzká, částečně vegetariánská, jednoduchá a velmi dobrá nabídka. Je to radost pohledět. Obsluha je rychlá, velmi příjemná a chybí jí k dokonalosti už jen větší díl všímavosti. Dnes naše chuťové pohárky pohladilo kuřecí tacos nebo chilli noc carne. Jenže to není všechno – to hlavní teprve přichází. Ano, zákusky. Skutečné pohlazení pro duši. Můj tajný tip je dort s baileys. Ale nikomu to neříkejte, aby na mě zase zbyl, až sem příště půjdu.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace