Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 304x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Kavárna Můj šálek kávy

Útulná kavárna Můj šálek kávy vám nabídne kvalitní čerstvou kávou z vlastní pražírny. Dále zde naleznete širokou nabídku dortů z vlastní produkce, ale také výběrové čaje, pivo z pivovarů Matuška, Kocour a Slepý krtek a samozřejmě kvalitní domácí a zahraniční vína.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Even though this place is mainly known by its coffee and tea, what I like the most about Můj šálek kávy is its wine. They have a nice selection of wines and you can always enjoy it with something small to eat. I recommend this place.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedna z mých nejoblíbenějších kavárenských míst v Karlíně. Všechno super, místo, atmosféra i personál. Na pracovní schůzku či jenom pracovní odpoledne u počítače a kafe ideální. V létě oceňuji hezkou zahrádku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
K večeru jsme si zašli procházkou na zákusky a udělali jsme dobrý výběr kavárny, tady je to totiž vždy jistota příjemného prostředí, chutné ho jídla a milé obsluhy.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO