Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Mr. Coffee

Přehled hodnocení
100% celkově
100% personál
100% prostředí
100% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Nikdy bych nevěřil, že může být tak dobrá kavárna v takové buňce. Jenže oni ji zvládli dost vyšperkovat a je to tam super. Pražská kavárna si tady pochutná na skvělé kávě a když bude chutnat, můžete si rovnou odnést s sebou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vše jako vždy na jedničku! Kavárna perfektně reaguje na roční období a aktuální trendy kavárenské kultury, tj. v nabídce najdete i skvělý cold brew nebo třeba iced chai latté. Za mě paráda!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé ranní posezení nad dobrou snídaní a výborně připravenou kávičkou. Pokaždé když jsem ve Zlíně, tak sem zavítám, nemají tady konkurenci <3 jediné mínus je příliš brzká zavírací doba v sobotu a v neděli je zavřeno úplně!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi milý podnik situovaný přímo v samotném srdci Zlína. Měl jsem možnost zde vyzkoušet již několik druhů káv a vždy jsem byl příjemně překvapen. Obsluha je velmi milá a ochotná.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejprofesionálnější obsluha ze všech zlínských podniků široko, daleko. Dělají to s láskou a úsměvem, kafe je vždy čerstvé, dorty vynikající. Prostě miluji to tady :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfektní kavárna uprostřed centra, připraví Vám tady dokonalé espresso z čerstvě pražené kávy. Na výběr jsou vždycky alespoň dva druhy, svoji oblíbenou si můžete odnést v balíčku domů. Doporučuji Etiopii!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO