Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Kavárna Místo

Místo je pojaté jako barvitý prostor: je zde stůl pro komunitní posezení, schody pro rychlou kávu se psem, intimní gauč i salónek s knihovnou.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Dog friendly, což se cení, další plus za výbornou kávu z rodiny Doubleshot, vymazlené snídaně,dortíky a ostatní dobroty. Krasné design prostředí, ve kterém rázem zapomenete na chmury
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V poslední době si vybírám poměrně dobré kavárny ale občas mě nějaká zaujme víc než ostatní...a tahle je jedna z nich. V kavárně místo jsme měli úplně exkluzivní snídani (můj pohankový lívanec ) a Chai Latté s trochou zázvoru...hned to bylo něco jiného. A když jsem pak viděla ve vitríně obrovské množství mých oblíbených a krásných dortíků, tak jsem byla jako u vytržení! ❤ Takže brzy musím zavítat znovu...a tentokrát třeba na arašídový věneček... Navíc všichni tam byli moc milí a i když je kavárna větší, tak každý tam má svůj klidný prostor.
Kavárna Místo
Recenze je užitečná (0)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO