Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Mezi řádky

Přehled hodnocení
86% celkově
81% personál
85% prostředí
74% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 3x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Kavárna je umístěna v blízkosti metra Anděl, výborná dopravní dostupnost. Ceny za jídlo i pití přívětivé. Obsluha se snaží, je třeba být trochu více trpěliví, ale za tu jejich radost, to stojí. Oceňuji domácí pekárnu a vlastnoručně vyráběné dortíky a zákusky. Určitě se znovu vrátíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
V kavarne jsem byla po prve. Tada jsem ji vyzkousela, ale znova na kavu bych nesla. Obsluha je snaziva. Toalety maji slusne jen ne noc uklizene. Asi tam chodi dost lidi.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Bohužel nerad to píšu, ale sem už nevlezu. Objednal jsem si francouzský start. Po 7 min, že prý jim došel fresh juice(55min od otevření) takze to nemůže zadat do systému. Ok. Objednal jsem si to bez freshu samostatně dráž. Tj croissant, káva a omeleta. Servis je opravdu na nulové úrovni. Pozitivni na této návštěvě že jsem asi nejedl lepší čokoládový croissant, ale to je vše. Po 10min jsem dostal míchaná vejce. Cože? A bez šunky? Ještě se mě ne to ptala. Omeleta=míchaná vejce? Nerad krtizuji., ale aspoň uvidíte jaký pocit to ve mně vyvolalo, že jsem musel napsat bohužel tuto negativní recenzi. Hezký den všem. Tady už snidane ne.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající vajíčková pomazánka k snídani, vaječná omeleta s lososem, káva a čerstvá máta s medem, místo čaje. Obsluha pozorná, pečivo a dortíky na cestu výborné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemná snídaně. Kavárna byla zaplněná, personál se o hosty staral. Panuje tady velmi příjemná atmosféra. Hemenex a omeleta s uzeným lososem nám velmi chutnala, káva rovněž dobrá, čerstvý fresh džus byl lahodný. Velmi nám chutnalo domácí pečivo a mne osobně vajíčková pomazánka. Pečivo stojí za to si jej vzít domů a také domací tiramisu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Přijemné a milé posezení.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do kavárny chodime pravidelně s kamarádkou, jsme spokojené s obsluhou, dobrým jídlem za priznive ceny a příjemne zařízenym interiérem. Určitě Mezi řádky znovu navštívíme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO