Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 18x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Mezi řádky

Tato kavárna je sociálním podnikem, který umožňuje pracovat lidem s lehkým mentálním postižením. Nabízí zde výbornou kávu, snídaně a lehké obědy v podobě salátů a polévek. 

Můžete si zde zakoupit i kvalitní čerstvé pečivo, které dováží z vlastní pekárny Na Návsi. 

Součástí kavárny je i knihovna, kde si lze bezplatně zapůjčit nejen knihy, ale i tablet. S obojím vám rádi poradí zdejší knihovníci. Samozřejmostí je možnost Wi-Fi připojení. Pro pohodlí rodičů jsou k dispozici dětské židličky a na toaletě přebalovací pult.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Kavárna disponuje vynikajícím pečivem, které si lze zakoupit i domů.Výborné domácí pomazánky a také dobré latté. Večer si můžete objednat z jídelního lísku - omezený výběr, cenově dostupný. Já si objednala těstoviny s kuřecím masem, baby špenátem a smetanovou omáčkou. Ta byla chutná, leč těstoviny byly nedovařené.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO