Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Mezi řádky

Kavárna Mezi Řádky je sociálním podnikem, který umožňuje pracovat lidem s lehkým mentálním postižením. Nabízí zde výbornou kávu, snídaně a lehké obědy v podobě salátů a polévek. V kavárně si lze zakoupit i kvalitní čerstvé pečivo, které dováží z vlastní pekárny Na Návsi. Součástí kavárny je i knihovna, kde si lze bezplatně zapůjčit nejen knihy, ale i tablet. S obojím Vám rádi poradí zdejší knihovníci. Samozřejmostí je možnost wifi připojení. Kavárna je nekuřácká, a pro pohodlí rodičů jsou k dispozici dětské židličky a na toaletě přebalovací pult.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
V kavarne jsem byla po prve. Tada jsem ji vyzkousela, ale znova na kavu bych nesla. Obsluha je snaziva. Toalety maji slusne jen ne noc uklizene. Asi tam chodi dost lidi.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Bohužel nerad to píšu, ale sem už nevlezu. Objednal jsem si francouzský start. Po 7 min, že prý jim došel fresh juice(55min od otevření) takze to nemůže zadat do systému. Ok. Objednal jsem si to bez freshu samostatně dráž. Tj croissant, káva a omeleta. Servis je opravdu na nulové úrovni. Pozitivni na této návštěvě že jsem asi nejedl lepší čokoládový croissant, ale to je vše. Po 10min jsem dostal míchaná vejce. Cože? A bez šunky? Ještě se mě ne to ptala. Omeleta=míchaná vejce? Nerad krtizuji., ale aspoň uvidíte jaký pocit to ve mně vyvolalo, že jsem musel napsat bohužel tuto negativní recenzi. Hezký den všem. Tady už snidane ne.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO