Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Mezi řádky

Kavárna Mezi Řádky je sociálním podnikem, který umožňuje pracovat lidem s lehkým mentálním postižením. Nabízí zde výbornou kávu, snídaně a lehké obědy v podobě salátů a polévek. V kavárně si lze zakoupit i kvalitní čerstvé pečivo, které dováží z vlastní pekárny Na Návsi. Součástí kavárny je i knihovna, kde si lze bezplatně zapůjčit nejen knihy, ale i tablet. S obojím Vám rádi poradí zdejší knihovníci. Samozřejmostí je možnost wifi připojení. Kavárna je nekuřácká, a pro pohodlí rodičů jsou k dispozici dětské židličky a na toaletě přebalovací pult.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Myslim, ze v teto kavarne je nejlepsi Late nebo Kapucino siroko daleko na Arbesove namesti. Take mam oblibene sladke pecivo-rano snidane nejlepsi. A take zitny chleb :)!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Kavárna je umístěna v blízkosti metra Anděl, výborná dopravní dostupnost. Ceny za jídlo i pití přívětivé. Obsluha se snaží, je třeba být trochu více trpěliví, ale za tu jejich radost, to stojí. Oceňuji domácí pekárnu a vlastnoručně vyráběné dortíky a zákusky. Určitě se znovu vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO