Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Měšťanská beseda

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Dnešní návštěva příjemné kavárny ( 8.1.2017) byla bohužel ovlivněna tragickou obsluhou. Hodinu po první objednávce si nas číšník ani číšnice nevšimli a nebyli jsme zdaleka jediní. Obsluha je za barem a povídá si misto obsluhy zákazníků. Doufám, ze si můj komentář přečte provozní a zváží, koho zaměstnává. Velká škoda, kavárna v besedě je jinak příjemné misto.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Už jsem teda snědl trochu šlehačky, ale nevadí. Je tu super prostředí a ještě lepší slečny servírky. Irská káva chutná, ve skvělém poměru. Ceny jsou tu taky pěkné a berou karty ✌️️
Kavárna Měšťanská beseda
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Fajn kavárna s dobrými zákusky. Personál je moc milý. Většinou tam chodím na schůzky nebo studovat a na to je ideální. Večer ja akorát horší osvětlení na čtení textu. Doporučuji.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Exkluzivní prostření historické Měšťanské besedy, hezkým výhledem na zimní park, výborná káva, dobré pivo i kvalitní víno, vše co si přát k příjemnému posezení.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Měšťanská beseda je svým interierem něco jedinečného. Profesionální obsluha, kvalitní vína i dobře čepované pivo je zárukou příjemného posezení. Lze jen doporučit.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO