Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

2 fotky
Na mapě

Informace Kavárna Marek

Kavárna a restaurace nabízí celodenní výběr teplých jídel české i zahraniční kuchyně včetně alkoholických i nealkoholických nápojů, kávy a domácích zákusků. Každý týden nabídka denních menu. Kapacita 50 míst. K dispozici jsou prostory pro pořádání společenských a firemních akcí.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Restauraci jsem navštívil už několikrát, a vždy zklamání. Personál jak na úřadě, jídlo jak v závodní jídelně, kdyby nebyli přímo v centru města, nevim nevim. Prostředí je docela hezké, nikoliv však příjemné, a už vůbec ne útulné.

David
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Návštěva této restaurace za účelem rodinného oběda při turistickém výletu, se ukázala jako velmi dobrá volba. Personál velmi ochotně nás obsloužil, i když jsme dorazili o celou hodinu dříve. Jídlo (hotovky) velmi chutné, jen ta polévka (vývar) mohla být poněkud lépe dochucena. Oceňuji kvalitní pivo. Návštěvu doporučuji.

Píš
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  3

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno