Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Mamacoffee Jiřího z Poděbrad

Přehled hodnocení
76% celkově
78% personál
62% prostředí
64% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 2x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Mamacoffe na Jiřího z Poděbrad je mnohem menší, než jsem čekala. Je tam asi 4-5 stolečků a poměrně rušno. Pořád někdo přichází a odchází. Kafe ale mají výborné
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Upřímně řečeno jsem čekala od této kavárny víc. Kávu mají sice dobrou, ale prostředí mne moc nenadchlo. Stísněné a poměrně hlučné. Obsluha se moc nesnažila a po dopití kávy ani nenabídla nic dalšího.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jedna z mých nejoblíbenějších kaváren. Skvělá káva, velmi milá obsluha, která dokáže poradit při výběru kávy/způsobu přípravy podle chuťových preferencí zákazníka, výborné domácí sladkosti. Jediné nevýhody jsou. pro mě stísněný prostor kavárny a hlavně toalety a poměrně maly výběr slaného jídla. Pokaždé se sem ráda vracím.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Bohužel tuto pobočku MamaCoffee doporučit nemohu. Prostory jsou velmi stísněné, obzvláště koupelna, ve které se téměř nedá ani pohnout (nemluvě o plísni kolem umyvadla). Nabídka jídla byla velmi malá a velká část pokrmů z menu navíc ani nebyla dostupna. Jediné plus mohu dát za příjemnou obsluhu.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO