4 fotky

Kavárna Malostranská Beseda

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Kavárna Malostranská Beseda

Interiérově je kavárna vybudována ve stejném stylu jako restaurace (barevnost, použité materiály apod.), provozně je určena pro návštěvníky, kteří se chtějí jednodušeji a rychleji občerstvit. Kromě běžného denního provozu zajišťuje i snídaňový provoz. Podávaný sortiment zahrnuje všechny tradiční kavárenské pokrmy a nápoje: dorty, moučníky, dezerty, různé druhy káv a čajů a ostatních teplých nápojů, nealkoholické nápoje, vína a likéry, ale také drobné pokrmy jako: bagety, panini, kompletní snídaňový sortiment a též vybraný polední sortiment z restaurace. Součástí kavárny je možnost připojení na internet přes síť WiFi s tím, že návštěvník si může u obsluhy zapůjčit za poplatek přenosný notebook a připojit se na internet.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

V této krásné kavárně jsme se tentokrát necítily dobře. Sklenka vína na výběr pouze bílé nebo červené. Jejich výborné teplé mandle neměli, káva servírovaná bez tácku, bez teplé vody na přilití i bez skleničky kohoutkové vody, jak to zde bylo obvyklé. Židle odstavené před vitrínou s dorty. Obsluha nevšímavá, dokonce se hlasitě ptala přes bar, zda ještě chceme víno. Doufám, že příště to bude zase ta stará, dobrá kavárna.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace