Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Malostranská Beseda

Interiérově je kavárna vybudována ve stejném stylu jako restaurace (barevnost, použité materiály apod.), provozně je určena pro návštěvníky, kteří se chtějí jednodušeji a rychleji občerstvit. Kromě běžného denního provozu zajišťuje i snídaňový provoz. Podávaný sortiment zahrnuje všechny tradiční kavárenské pokrmy a nápoje: dorty, moučníky, dezerty, různé druhy káv a čajů a ostatních teplých nápojů, nealkoholické nápoje, vína a likéry, ale také drobné pokrmy jako: bagety, panini, kompletní snídaňový sortiment a též vybraný polední sortiment z restaurace. Součástí kavárny je možnost připojení na internet přes síť WiFi s tím, že návštěvník si může u obsluhy zapůjčit za poplatek přenosný notebook a připojit se na internet.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Doporučuji všem návštěvu kavárny Malostranská beseda. Je zde nádherné prostředí, obsluha milá a profesionální. Můžete si zde dát dobrou kávu se zákuskem i víno.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
V kavárně Malostranská beseda jsme byly velmi spokojeny, ostatně jako vždy. Moc hezké prvorepublikové prostředí a příjemná obsluha. Káva i víno dobré. Překvapila mně docela malá návštěvnost.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO