Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Luna

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme na obchodním jednání. Vše bylo v pořádku. Doporučujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Přestože restaurace byla téměř plná, atmosféra nijak hlučná nebyla. Sice se podnik prezentuje jako kuřácká kavárna, z čehož jsem měla trochu strach, ale nebyl opodstatněný. Bohužel jídlo jsem nestihla ochutnat, tak snad příště. Personál OK.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Hezké prostředí s dobrou obsluhou. Nicméně nedoporučuji pro nekuřáky. I když je podnik prezentován jako nekuřácký všude je kouř a není kde se před ním schovat.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je po rekonstrukci velice příjemná, obsluha byla dnes vyjímečně také příjemná a rychlá, bohužel jsem párkrát zažila také dost dlouhé čekání na pití a to servírky stáli za pultem a bavily se. Dnes jsme také ochutnali pizzu, nebyla špatná, ale známe lepší. Na lokaci Zábřeh je to však jedno z nejlepších míst, kam se dá zajít.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V restauraci/kavárně jsme byli usazeni ke skvělému stolu. Obsluha byla velmi příjemná a ochotná. Co se týče jídel: výborná česneková polévka, trošku slabší byly palačinky a čaj z čerstvého zázvoru nebyl moc dobrý. Večer jsem si velmi užil a určitě přijdeme zase.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO