Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Lucerna

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Na kavárně hodnotím pozitivně její atmosféru v původním duchu. Méně už pak kvalitu servirovanych nápojů a obsluhu. Zazvorovy čaj jsem dostala bez medu i citronu. Nybrz s pytlicky cukru. Po mé žádosti o med se 10 minut nic nedělo. Musela jsem si pro něj sama na bar. Navíc mi slečna na 50,- korunu pri ceně 44,-, vratila jen 5,-. Ja bych o tu korunu navíc nestála, ale nemělo by být samozřejmostí vracet o ní méně.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Krásný podnik. Líbí se mi tam kvůli té atmosféře, ale tentokrát se ta rezervace moc nepovedla. Rezervovala jsem si stůl do 21:00 a někdy kolem šesté mi řekli, že mají jen do 19:00, že pak je soukromá akce pouze pro návštěvníky premiéry nějakého filmu.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Po dlouhé době jsem byl zkusit zda se zlepšili . Zjištění bylo tragické. Bez zajmu a ochoty , hra na schovávanou dohady mezi obsluhou mě ujistili ze se mam vyhýbat obloukem.
Celkově
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Příjemná restaurace v centru města v Paláci Lucerna. Personál bych ochotný s posunitím rezervace o 30 minut nebyl problem. Příjemné je, že je restaurace nekuřácká.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Kavárna která neurazí ani nenadchne. Obsluha se snazila napravit pokazeny dojem pri příchodu kdy si nas nikdo nevšímal. Nakonec jsme byli po žádáni o zaplaceni protože se koná neveřejná akce. Chyběla mi informace na začátku.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO