Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Lucerna

Kavárna, o kapacitě 120 míst k sezení, je architektonickým skvostem, pohodlnou, stylovou kavárnou, která nabízí poklidné uvolnění před filmem, či po shlédnutí filmu a je velmi příjemným místem pro přátelská, nebo malá pracovní setkání. K dispozici je WiFi připojení.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Krásný podnik. Líbí se mi tam kvůli té atmosféře, ale tentokrát se ta rezervace moc nepovedla. Rezervovala jsem si stůl do 21:00 a někdy kolem šesté mi řekli, že mají jen do 19:00, že pak je soukromá akce pouze pro návštěvníky premiéry nějakého filmu.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Po dlouhé době jsem byl zkusit zda se zlepšili . Zjištění bylo tragické. Bez zajmu a ochoty , hra na schovávanou dohady mezi obsluhou mě ujistili ze se mam vyhýbat obloukem.
Celkově
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Příjemná restaurace v centru města v Paláci Lucerna. Personál bych ochotný s posunitím rezervace o 30 minut nebyl problem. Příjemné je, že je restaurace nekuřácká.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO