Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
4 fotografie
Panská 79, Rychnov nad Kněžnou
· Právě otevřeno (09:00 - 17:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Kavárna Láry Fáry

Kavárna Láry Fáry v Rychnově nad Kněžnou vznikla v prosinci 2005 jako první projekt občanského sdružení Pferda.Kavárna sídlí v Panské ulici č.p. 79 v Rychnově nad Kněžnou, v budově Národního domu.. Je ambulantní sociální službou sociální rehabilitace, kde nalézají uplatnění dospělé osoby s lehkým a středním mentálním postižením a jiným zdravotním postižením.Kavárna funguje také jako příjemné místo setkávání, je to nekuřácká provozovna s velkým dětským koutkem a obsáhlým nápojovým lístkem. Najdete zde také spoustu výrobků z různých chráněných dílen a od místních výrobců.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

dobrá káva, správně připravená a výborný domácí čokoládový dort, příjemná obsluha. Velká spokojenost na výletě z Prahy

Jitka Bečvářová
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Krásné a útulné prostředí. Obsluha výborná. Široká nabídka káv a zákusky za příjemné ceny. Návštěvou ještě pomůžete dobré věci. Co by si člověk mohl přát víc? Bývá plno, doporučuji rezervovat stůl.

Svatoslav Štěrba
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Moc příjemné posezení s kamarádkami, výborná káva a dezert malinový sen neměl chybu, určitě doporučuji vyzkoušet, budete nadšeni. Rády se do kavárny zas vrátíme.

aknelka
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno