Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna LANNA

Přehled hodnocení
85% celkově
81% personál
89% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 5x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborná restaurace u naší české řeky Vltavy. Kdo má rád netradiční prostředí, jistě si přijde na své. Výborný kulinářský zážitek. Nezbývá mi nic jiného než doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna Lanna...to je jistota...jistota pěkného posezení v pěkném prostředí s pěným výhledem, výborná káva, výborné tiramisu...a tentokrát i s velkým štěstím předem zajištěné rezervace a tudíž místa k sezení.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Nádherné prostředí!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná prosvětlená kavárna s hřištěm pro děti a s možností sezení venku na terase a výhledem na řeku. Dobrá káva a zákusky, v nabídce i raw dort bez lepku a laktózy.
Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 4
Tentokrát má recenze nebude o výborné kávě, zákuscích a pěkném světlém prostředí, ale o problému, který jsem zažila v této kavárně opakovaně a poslední návštěvou „pohár přetekl“. Ten problém se jmenuje větrání vstupními dveřmi personálem. Pro personál je zřejmě nepříjemné v takové zimě jaká je (byla) letos tj. vlhko a ani mráz ani teplo a v každém takovém počasí, kdykoliv během roku, pracovat v kavárně v prostředí, které vnímají jako „zapařené“ a přetopené. Avšak pro hosty, kteří neobsluhují, tj. nepohybují se stojíce mezi stoly, nýbrž sedí (fyzika – chladný vzduch v místnosti dole, teplý stoupá vzhůru), jsou pokusy personálu o to osvěžit se a dopřát si „čerstvého vzduchu“ otvíráním vstupních dveří (+ netěsnící skleněné stěny) velice nepříjemné. Chladný vzduch náhle, bez „varování“ táhne a táhne ze všech stran a zastaví jej až zavření dveří hostem, či po prosbě hosta personálem. Chyba je, zjevně v absenci jiného zdroje pro zajištění klimatu, který by vyhovoval jak obsluhujícímu personálu, tak sedícím hostům. Z mého pohledu je to úkol pro provozovatele a do doby nápravy technického řešení pak apeluji na ohleduplnost personálu vůči hostům - jde i o zdraví!!
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí je velice čisté, světlé a velice útulné. Občerstvení "tak akorát" na odpolení posezení, tedy něco lehkého, případně něco dobrého ke kávě, která je mimochodem výporná.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Nabídka jídla a pití standardně velmi dobrá. Káva dokonce výborná. Prostředí je velmi příjemné. "Zacvičování" nové posily v obsluze se neobejde bez jistých rozpaků.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Přijemné posezení v čistém prostředí s pěkným výhledem. Nabídka kávy a zákusků ke kávě byla před časem rozšířena o tiramisu v poháru atd.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO