Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 16x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna LANNA

Své jméno kavárna získala díky přístavišti v prostoru bývalé Lannovy loděnice, které se nachází na protilehlém břehu řeky Vltavy. Jejím cílem a velikým přáním je, abyste se u nás cítili jako doma. Pohodlně, příjemně a na každou návštěvu naší kavárny jste se těšili. Při pohledu na řeku Vltavu a zeleň naší zahrady si u nás odpočinete a u šálku výtečné kávy načerpáte nové síly. Kavárna je ideálním místem pro Vaše obchodní schůzky, setkání s přáteli, narozeninové oslavy, firemní večírky, garden party ale také pro Vaše děti, pro které je v naší zahradě vyhrazen dětský koutek s herními prvky. Rádi bychom udrželi ducha prvorepublikové Lannovy loděnice i v naší kavárně. A to našimi službami, servisem a poctivou výrobou. V nabídce naleznete pravé domácí limonády, čaje z bylinek, které si sami pěstujeme, výtečné zákusky, ale také zeleninové saláty, sandwiche a bagety z čerstvých a kvalitních surovin.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velmi klidné a příjemné prostředí kavárny, naprosto ideální pro pracovní jednání. Jediná nevýhoda je, že se v okolí špatně parkuje pro nedostatek parkovacích míst.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí je krásné, v létě je příjemné posezení na zahrádce, kde si mohou děti pohrát. Výborné zákusky a raw dortíky, široký výběr nápojů, skvělé domácí limonády. Doporučuji a zase rádi přijdeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna Lanna je pro příjemné posezení a popovídání si nad výbornou kávou se zákuskem ideální. Snad jen.... s lítostí konstatuji, že s příchodem chladných dní je zřejmé, že s větráním vstupními dveřmim se od loňské zimy nic nezměnilo :-(
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO