Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Lagarto Café

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy výborné! Není co vytknout, ještě se mi nestalo, aby mi zde něco nechutnalo. Trochu by to chtělo procházet častěji stoly, pokud si sednete do rohu, obsluha je trochu pomalejší, ale i tak je personál příjemný a ochotný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepší kavárna v okolí Teplic. Důkazem je vždy přeplněný prostor. Kvalita jde poznat už na pohled, milá a rychlá obsluha pocit příjemně strávené chvíle ještě umocňuje. Obdivuji rychlost pracovníků. Při všem tom shonu jsou obdivuhodně flexibilní :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nelze nic vytknout. Pokaždé se setkávám s milým personálem, příjemným vystupováním a rychlým obsluhováním. O nabízených produktech nemluvě. Horká čokoláda je zde doslova návyková :)
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Káva je výborná, ale dražší. Sypaným čajem by obsluha neměla tak okatě šetřit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pekná a velká kavarna. V lete možnost sedět venku, kde je příjemný výhled na námestí. Každý den skvěle deserty. Moc chutné. Capuccino bylo taky výborné. Ráda se vrátim

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO