Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna La Terra Coffee

Cílem Kavárny La Terra Coffee na Vyšehradské je poskytovat příjemné, rodinné prostředí, kam se budete stále rádi vracet. Místo, kde se schováte před rušným městem, povinnostmi a shonem. Místo, kde může pracovní schůzka proběhnout bez stresu a v pohodě. Zastavit se tu můžete už na snídani, nebo na některé z obědových menu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chodím jsem s rodinkou. Nemám co vytknout. Příjemný personál. Super skvělá káva i čokoláda. Prostředí útulné. A vždy čisté toalety. To je důvod proč kavárnu navštěvujeme pravidelně.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobrá káva, velké prostory, chutné brownies a příjemná obsluha. Když nestihnete dočíst knihu na místě, můžete si ji půjčit domů. Vynikající na posezení po dlouhé procházce Prahou.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Moc příjemná kavárna, ideální pro pracovní schůzku anebo n to si zajít si před prací na snídani, překvapily mě docela nízke ceny v poměru s kvalitou (v porovnání se známějšími řetězci), doporučila bych sendviče které jsou opravdu moc chutné.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO