6 fotek

Kavárna Kočičí

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Hodnocení Kavárna Kočičí

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 3
  • Prostředí: 4

Kavárnu jsem vybrala na oslavu svých narozenin hlavně kvůli kočičkám a ty nezklamaly :-) Seděli jsme v suterénu, místo u stolu personál slavnostně vyzdobil. Bohužel objednané narozeninové muffiny nebyly podle našich představ a slibů, jako kompenzaci jsme dostali láhev vína. Postupně se do suterénu přišly podívat všechny přítomné kočky. Žádná nebyla dotěrná, naopak jsme se museli velmi snažit, aby se nechaly alespoň chvilku pohladit. Káva byla dobrá, čokoláda pro děti také, muffiny chutné, víno výborné. Oslava se vydařila :-)

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 4
  • Prostředí: 5

První návštěvu této Kočičí kavárny považuji za úspěšnou. Zamířila jsem zde s kamarádkou. Prostředí je moc příjemné, obzláště dole, kde je přítmí. Vůbec to zde nesmrdí a naopak mi přišlo, že zde byl větší důraz na pořádek. K dispozici je takový ten válec na odstraňování chlupů z židlí. Kočičky většinou spaly. Akorát jedna mi chtěla sníst dortík a trochu mi packou do něj bouchla. Ale když jsem ji odehnala, nechala toho. V jednu chvíli zde bylo hodně lidí, tak obsluha trvala déle. Dole se asi zákazníkům věnují méně než nahoře, ale jinak byly slečny moc milé. Matcha latté jsem chtěla vyzkoušet a příště si dám asi něco jiného, ale to není jejich vina, že mi to příliš nezachutnalo. Mléčna pěna na cappuccinu byla opravdu spíše pěnou, naučila jsem se na jemnou cremu, než pěnu, ale pražírna Doubleshot nezklamala. Mají zde velký výběr dotíků, akorát trošičku jsou dražší.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace