Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 69 %     hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Koala Café

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 2
Tentokrát jídlo nic moc - i když za tímto účelem sem nechodíme. Jedná se spíše o dětský koutek s posezením než o restauraci, ale máme to zde rádi. Zase to zde navšívíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 2
Pokud máte děti, tak tuto "restauraci" doporučuji. Spíš než o restauraci jde ale o něco jako dětský koutek, kde si můžete dát něco k snědku. Výběr není velký a doporučila bych, aby se zaměřili více na zdravé jídlo.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Boli sme poprvé, ale určite né naposled. Na to že jse to jmenuje kavárna mají celkem slušný výběr jídel a taky chutnaji :) Deti se vyblaznili a my sme si s manželem oddechli.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 2
Celkově     
personál 3
prostředí 3
jídlo 1
Velmi slabá nabídka hotových jídel. Vsechna jídla jsou z mrazenych polotovarů a mizerne kvality. Ani káva či nabízena vina nemela dostatečnou kvalitu. Nevyhovuje mi, ze se každá objednávka musi ihned zaplatit na baru. Pro deti je prostředí dobre, ale pro dospělé je to utrpení, které jeste podtrhuje mizerná kvalita jídel.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 1
Jsem v rozpacích co mám hodnotit, pokud hledáte vyžití pro deti, kde si s kamarádkou můžete vypít průměrnou kávu, tak jste na správné adrese. S restaurací nebo kavárnou však tenhle podnik nemá nic společného. Pojist zde můžete rozmrazenou pizzu, tousty, lívance, utopence a hermelin. Děti pak nějaké kase a presnidavky. Ve vitrine se krčí pár oschlych zakusku a vše je až nechutně prerdražené. Myslim, že při výši vstupného by ceny mohly být umírněneši, zvláště vzhledem ke kvalitě nabízeného sortimentu. Domnívám se, že tento poidnik na Restu vůbec neepatři

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO