Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Knoflík

Prostor bývalé spořitelny a videopůjčovny, který se stal výzvou. To, co mělo být původně „malým občerstvením v rodinném centru“, se postupně přeměnilo na Kavárnu Knoflík. Přes den rušné místo, kde uslyšíte štěbetání dětí, povídání rodičů i prarodičů, sem tam pár tónů vyťukaných do stařičkého piána a hvízdání a povídání místního papouška. Podvečer místo sousedského, komunitního a kavárenského potkávání. Místo pro tvoření, setkání, zážitky z knoflíkového kalendáře. Kromě úsměvu a kávy můžete dostat koláče sladké i slané, saláty zeleninové i ovocné, výborné ovocné šťávy a mnoho dalšího. Pro zábavu či jen tak pro radost si zahrát hru, šachy na ulici, přečíst knížku pod lampou. Tím, čím je Kavárna Knoflík, je díky dobrým lidem, těm, kteří v Knoflíku jsou či do Knoflíku přicházejí. Stavte se.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárnička v mateřském centru s velkým dětských koutkem pro malé děti, minizoo a možností půjčit si společenské hry pro větší.Nabízí velké množství teplých i studených nápojů a něco k tomu. Dali jsme si cafe laté (ucházející), malinový dort (skvělý) a perníková lízátka. Pro rodiče s dětmi ideální místo!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárnu jsme navštívili pro její velký dětský koutek a celkové zaměření na rodiny s malými dětmi. Děti si návštěvu skvěle užily a ani po 2 hodinách se jim nechtělo pryč. Káva byla moc dobrá a malinový zákusek výborný. Určitě se zase někdy vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO