Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Kafec

Máte rádi dobrou kávu? Pokud ano, zajděte si na ni právě do Kafecu a zamilujete se.  Mají tu zrnkovou kávu od značky Varesina Cafe, která je právem označována přídomkem "gourmet cafe". Díky perfektně seřízenému kávovaru Rancilio se speciálním mlýnkem ručí za čerstvost a dokonalou chuť kávy – káva se totiž mele před každým šálkem zvlášť (grind on demand). Snídaně tu podávají až do 12 h.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Interiér kavárny je obyčejné, ale s dobrou nabídkou! Snidaňove menu bylo moc dobré. Vyzkoušeli jsme slanou i sladkou variantu a můžeme jen doporučit.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná kavárna, která rozhodně stojí za návštěvu. Kávu mají výbornou, nejvíc mne však zaujal snídaňový jídelní lístek, který je sám o sobě vtipným nápadem. Jídlo bylo velmi chutné, vafle nejlepší, jaké jsem doposud měla.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super kavárna, milá obsluha, výborná snídaně...
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO