Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Kafe Kytka

Přehled hodnocení
94% celkově
89% personál
94% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 2x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Relativně nová kavárna v centru Liberci ve které jsem našla zalíbení. Jedná se krásné klidné místo, kde si můžete dát super kávu z turnovské pražírny Meleme = neokoukaný interiér i káva.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Druhá návštěva v Kafe Kytka byla velice příjemná. Tentokrát jsem ochutnala kávu a rozhodně ji tu umí. Doporučuji i nakouknout do vinného lístku, za který se rozhodně nemusí stydět.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nová kavárna v centru Liberce. Jedná se o velmi příjemný koncept kavárny spojené s květinářstvím. Ochutnala jsme domácí paštiku a moc mi chutnala. Chai masala nebyla špatná. Jen velikost zákusku by mohla být vzhledem k ceně větší.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Výborný mandlovy dort - rozhodně doporučuji. Stejne tak jako filtrovanou Etiopii od Nord Beans. Jen holky za barem by mohly byt usmevavejsi.. Pak bude kavárna dokonalá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Moc příjemná obsluha, krásné prostředí, dobrá káva. Tentokrát jsem ochutnala i dortík - byl výborný, makový, ovšem žalostná mi přišla porce :-(. Mikroplátek za 60 Kč mi přijde celkem předražený, ale věřím, že až se kavárna zajede, že bude vše ok. Rezervace proběhla naprosto v pořádku - ještěže tak, jinak bychom si rozhodně nesedly!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi milá obsluha a skvěle chutnající domácí limonády, doporučuji navštívit! :)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Bylo to báječný! Krásná nová kavárna v Liberci plná voňavých květin! Nádherné prostředí, skvělá káva, vynikající dorty, co více si přát. Určitě to nebyla poslední návštěva.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nádhera! Tuhle nově otevřenou kavárnu jedině doporučuji! Ale nebýt Restu.cz, nesedly bychom si. Všude bylo obsazeno a jen na nás čekal volný stoleček. Prostředí je nádherné - jednoduché, vzdušné, i když nevelké. Obsluha pohotová, velmi příjemná a nenucená. Ochutnala jsem filtrovanou kávou (Columbia od Nord Beans), která byla super. Velmi oceňuji smysl pro detail, který majitelé při vybavení interiéru měli - obzvlášť na dámských toaletách. Další super liberecký podnik.
Kavárna Kafe Kytka Kavárna Kafe Kytka
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Já jsem naprosto nadšená. Nově otevřený podnik v Liberci a převládají jen pozitivní dojmy. Prostředí je naprosto kouzelné + koncept taky (příští návštěva bude pro květinu!!). Káva skvělá - Nordbeans je vždy zárukou kvality, Masala Chai by chtěl malinko vychytat - chuťově, zdál se mi trochu mdlý, což je velká škoda. A obsluha milá, jednoduše se těším na další návštěvu!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO