Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Kafe Kytka

Na Sokolovském náměstí naproti kostelu najdete kavárnu a wine bar, kde si nejen pochutnáte na dobré kávě, ale také si budete moci domů odnést řezanou květinu či lahev vína. Ke sklence vína určitě nevynechejte kachní paštiku s brusinkami!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Po delší době jsme opět zavítaly do Kafe Kytka na čaj, kávu a zákusek. Prostředí je stále krásné a nyní umocněné i adventním časem. Káva i čaj výborné, ovšem z čeho jsem smutná jsou velikosti dortů :-(. Bohužel neodpovídají ceně, za kterou jsou nabízeny, ačkoliv jsou výborné.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Relativně nová kavárna v centru Liberci ve které jsem našla zalíbení. Jedná se krásné klidné místo, kde si můžete dát super kávu z turnovské pražírny Meleme = neokoukaný interiér i káva.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Druhá návštěva v Kafe Kytka byla velice příjemná. Tentokrát jsem ochutnala kávu a rozhodně ji tu umí. Doporučuji i nakouknout do vinného lístku, za který se rozhodně nemusí stydět.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO