Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Kafe Kytka

Na Sokolovském náměstí naproti kostelu najdete kavárnu a wine bar, kde si nejen pochutnáte na dobré kávě, ale také si budete moci domů odnést řezanou květinu či lahev vína. Ke sklence vína určitě nevynechejte kachní paštiku s brusinkami!

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi milá obsluha a skvěle chutnající domácí limonády, doporučuji navštívit! :)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Bylo to báječný! Krásná nová kavárna v Liberci plná voňavých květin! Nádherné prostředí, skvělá káva, vynikající dorty, co více si přát. Určitě to nebyla poslední návštěva.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nádhera! Tuhle nově otevřenou kavárnu jedině doporučuji! Ale nebýt Restu.cz, nesedly bychom si. Všude bylo obsazeno a jen na nás čekal volný stoleček. Prostředí je nádherné - jednoduché, vzdušné, i když nevelké. Obsluha pohotová, velmi příjemná a nenucená. Ochutnala jsem filtrovanou kávou (Columbia od Nord Beans), která byla super. Velmi oceňuji smysl pro detail, který majitelé při vybavení interiéru měli - obzvlášť na dámských toaletách. Další super liberecký podnik.
Kavárna Kafe Kytka Kavárna Kafe Kytka
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO