Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Kafe Damu

Kafe Damu povstalo z trosek kavárny Diskafé. Ultimátní káva, skvělé víno a bezedné sudy piva či domácí dorty. Navíc kavárna navazuje na foyer divadla Disk, takže je zde i dobrý večerní program.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Úžasné místo v srdci metropole. Velký výběr výtečných vín, krásný prosvětlený prostor s osobitým nádechem a taky velmi příznivé ceny, které kašlou na to, že díky umístění na hlavní tepně mezi Staromákem a Karlovým mostem by si mohly dovolit být úplně někde jinde.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Naprosto perfektní místo pro všechny mladé, kteří hledají nekuřácké designově pekné prostory s milou obsluhou a především nízké ceny. Deci rozlévaného vína za 20kč? No neber to! Půl litr Bernarda za 30kč? Sem s ním! Ale tím to nekončí, na výběr mají spoustu jiných, o trochu dražších, druhů vín, sem tam nějaká zajímavost na čepu a taky pár dobrot k snědku. Jako bonus pozice v samém srdci Starého města :)
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO