Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 68x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna Jabloň

Přehled hodnocení
93% celkově
85% personál
88% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 52x
4 12x
3 3x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Byli jsme na nedělním brunchi a bylo to výborné. Téměř každý jsme si dali hned dva chody. No a novinka letošního léta Martini s Tonikem byla famózní. Těšíme se na další.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc příjemná kavárna v centru Jablonce. Zavítala jsem sem sama pracovat, ochutnala jsem dezert s jablkem a skořicí a ten byl opravdu dokonalý, dezerty tady umí, stejně tak i domácí limonády! Káva trochu pokulhává, ale to vůbec nevadí, obsluha je moc milá a cítila jsem se zde moc hezky. Příště zavítám ráda znovu!
Kavárna Jabloň
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Místo jako takové je celkem pěkné. Horší už bylo čekání na obsluhu, což celkem trvalo. Dali jsme si polévku a ta byla celkem chutná. Ale necítili jsme se moc dobře, proto jsme se po půlhodině přesunuli jinam.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Navštívili jsme poprvé kavárnu Jabloň, na kterou jsme náhodou narazili právě zde na Restu. Ochutnali jsme výbornou tuřínovou polévku dali si dobrý mošt. Bohužel jsme se nakonec ke kávě ani nedostali. Protože jsme měli schůzku jinde.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc dobre jidlo, prijemny personal a hezke prostredi. Urcite doporucuji spojit gurmansky zazitek s mistnim wellness. Sauna, virivka solarium. Najdete zde snad vsem po cem vase duse touzi.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Určitě jedno s míst kam budu chodit častěji, nejen že mají zdravější jídla ale ceny? Prostě super! Prostředí velmi příjemné a maličké. Jen paní z obsluhy by se mohla usmát ale jinak vše v pořádku :)
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 1
Jídlo nemohu hodnotit, žádného se nám nedostalo.Po příchopdu do Studia Fit mi recepční oznámila, že dnes nevaří a mám se zeptat muže, který "tomu tady velí". Bylo mi onámeno, že ten, kdo provozuje kavárnu si vzal na 18.11.volno. Kavárna byla schopná nabídnout uvaření kávy a ve vitrině s dorty se otáčely 2 ovocné poháry a část nějakého dortu. Vzhledem k tomu, že jsem měla pozvanou skupinu dalších tří přátel na oběd, vyhledali jsme jiný podnik. Vzhledem k tomu, že jsem dosud slýchala na adresu uvedeného podniku pochvaly, mě situace nemile překvapila. Provozovatel měl o skutečnosti, že není v uvedený den schopen poskytovat slibované služby, informovat přinejmenším rezevační systém. Upozornění na webových stránkách Studia by bylo vůči návštěvníkům také fér.
Zobrazit reakci restaurace

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO