Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 39x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna Jabloň

Přehled hodnocení
92% celkově
83% personál
87% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 28x
4 9x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Určitě jedno s míst kam budu chodit častěji, nejen že mají zdravější jídla ale ceny? Prostě super! Prostředí velmi příjemné a maličké. Jen paní z obsluhy by se mohla usmát ale jinak vše v pořádku :)
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 1
Jídlo nemohu hodnotit, žádného se nám nedostalo.Po příchopdu do Studia Fit mi recepční oznámila, že dnes nevaří a mám se zeptat muže, který "tomu tady velí". Bylo mi onámeno, že ten, kdo provozuje kavárnu si vzal na 18.11.volno. Kavárna byla schopná nabídnout uvaření kávy a ve vitrině s dorty se otáčely 2 ovocné poháry a část nějakého dortu. Vzhledem k tomu, že jsem měla pozvanou skupinu dalších tří přátel na oběd, vyhledali jsme jiný podnik. Vzhledem k tomu, že jsem dosud slýchala na adresu uvedeného podniku pochvaly, mě situace nemile překvapila. Provozovatel měl o skutečnosti, že není v uvedený den schopen poskytovat slibované služby, informovat přinejmenším rezevační systém. Upozornění na webových stránkách Studia by bylo vůči návštěvníkům také fér.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Kavárna Jabloň Kavárna Jabloň
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Vybiram si tuto kavarnu, kdyz chci odlehcit a ,,odjedovat" jidelnicek. Nikdy nezklame. Dnesni dynovo-batatova polevka krasne zahrala v brisku, lehce pikantni a vyborne ochucena. Nejlepsi, co jsem doposud jedla. Spagety Puttanesca byly tez skvele, lehke, dobre dochucene. Budu se vracet casto :) Studio Fit je proste oaza klidu.
Kavárna Jabloň Kavárna Jabloň
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Jedná se o vegetariánskou restauraci-kavárnu, tudíž mi jídlo moc neříká,ale dorty mají fantastické, svěží. Na výběr mají vynikající kávy i vína. Ke všem vínům i kavám dostanete automaticky vodu. Personál je příjemný, ochotný. Ráda se tam vracím.v
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pecka! Jejich dorty jsou naprosto famozni :) Kava taky vyborna. Prostředi je malé a útulné. Alergici a dietaři určitě ocení bezlepkové dorty a veganská jídla.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná kavárna v centru Jablonce. Příjemné prostředí, ochotný a milý personál. Jen bych trochu vytkla - menší výběr v odpoledních hodinách a delší doba čekání na objednávku. Jinak na jedničku :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Výborné jídlo, příjemná obsluha :-)
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO