Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 39x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna Jabloň

Poctivá kavárna nabízející zdravé a poctivé dorty, snídaně, polévky, výběrovou kávu a čaje a hlavně nejlepší zázvorovku v Jablonci. Najdete zde jak bezlepkové dorty a zákusky, tak i bezlepkové snídaně. Kavárna Jabloň se mimojiné nachází ve vile Studio Fit (www.studiofit.cz), kde najdete další zajímavé služby. Můžete si tak o víkendu užít brunch a následně třeba privátní wellness nebo únikovou hru.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Určitě jedno s míst kam budu chodit častěji, nejen že mají zdravější jídla ale ceny? Prostě super! Prostředí velmi příjemné a maličké. Jen paní z obsluhy by se mohla usmát ale jinak vše v pořádku :)
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 1
Jídlo nemohu hodnotit, žádného se nám nedostalo.Po příchopdu do Studia Fit mi recepční oznámila, že dnes nevaří a mám se zeptat muže, který "tomu tady velí". Bylo mi onámeno, že ten, kdo provozuje kavárnu si vzal na 18.11.volno. Kavárna byla schopná nabídnout uvaření kávy a ve vitrině s dorty se otáčely 2 ovocné poháry a část nějakého dortu. Vzhledem k tomu, že jsem měla pozvanou skupinu dalších tří přátel na oběd, vyhledali jsme jiný podnik. Vzhledem k tomu, že jsem dosud slýchala na adresu uvedeného podniku pochvaly, mě situace nemile překvapila. Provozovatel měl o skutečnosti, že není v uvedený den schopen poskytovat slibované služby, informovat přinejmenším rezevační systém. Upozornění na webových stránkách Studia by bylo vůči návštěvníkům také fér.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Kavárna Jabloň Kavárna Jabloň
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO