Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

9 fotek
Na mapě

Informace Kavárna Hotel Farma

V kavárně a hotelu Farma nabízí kávu Julius Meinl 1862 Premium a poctivé domácí dezerty a dorty.
Všechny dezerty a dorty připravují sami a přizpůsobují je ročnímu období. Rovněž vyrábí domácí Masarykovy sušenky, mandlové špalíčky, levandulové sušenky, karamelky, domácí nudle nebo pečené čaje.
Díky poloze hotelu Farma je kavárna dobrým místem pro krátké, ale i delší pracovní schůzky, přátelská posezení nebo jen kavárenskou relaxaci s knihou. K dispozici je wi-fi připojení, denní tisk, časopisy a knihy. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Velice milá obsluha, výborná káva, dezerty též vynikající. Ještě jsme si nakoupili mošt, sušenky. .. domů. Možná by mohlo být v kavárně trošku tepleji, ale jinak vše ok. Doporučuji!

Ota
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno