Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Galerie Mariánská

Přehled hodnocení
67% celkově
70% personál
67% prostředí
63% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 2x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí kavárny je čisté a nové, ale takové neosobní. Obsluha trochu laxní, dortík s kávou nebyl špatný, ale znovu už se sem asi nevrátíme. Nic co bychom doporučili známým k návštěvě zde není,
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vyjímečné prostředí, krásné umělecké dekorace, příjemná obsluha, výborné zákusky. Jediné co mě překvapilo, že zde zřejmě nevaří - soudím dle obdrženého menu lístku.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Příjemné a klidné prostředí nově opraveného historického prostoru spolu s přilehlou galerií je pro kavárnu jak dělané.Kavárna je úplně nová, nekuřácká.Z nabídky bych vyzvihl naprosto dokonalý čaj s čerstvou mátou servírovaný v krásném porcelánu.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Kavárna nabízí příjemné posezení v prostorách nově zrekonstruovaných kasáren.Posezení je příjemné, interiér netradiční a poukazuje na výstavu od Dalího, obsluha velmi milá, mátový čaj je vynikající.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Nově otevřená kavárna v prostorách bývalých kasáren, kde sloužil J. Hašek, se může pochlubit příjemným interiérem a prozatím komorním prostředím.Obsluha je velmi milá.Přilehlá galerie nabízí zajímavou výstavu.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO