Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Galerie Mariánská

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí kavárny je čisté a nové, ale takové neosobní. Obsluha trochu laxní, dortík s kávou nebyl špatný, ale znovu už se sem asi nevrátíme. Nic co bychom doporučili známým k návštěvě zde není,
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vyjímečné prostředí, krásné umělecké dekorace, příjemná obsluha, výborné zákusky. Jediné co mě překvapilo, že zde zřejmě nevaří - soudím dle obdrženého menu lístku.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Příjemné a klidné prostředí nově opraveného historického prostoru spolu s přilehlou galerií je pro kavárnu jak dělané.Kavárna je úplně nová, nekuřácká.Z nabídky bych vyzvihl naprosto dokonalý čaj s čerstvou mátou servírovaný v krásném porcelánu.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Kavárna nabízí příjemné posezení v prostorách nově zrekonstruovaných kasáren.Posezení je příjemné, interiér netradiční a poukazuje na výstavu od Dalího, obsluha velmi milá, mátový čaj je vynikající.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Nově otevřená kavárna v prostorách bývalých kasáren, kde sloužil J. Hašek, se může pochlubit příjemným interiérem a prozatím komorním prostředím.Obsluha je velmi milá.Přilehlá galerie nabízí zajímavou výstavu.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO